GKI kártya                       (Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány)

 

A Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány (GKI) megszerzéséhez ill. megújításához a tehergépjármű vezetőknek többek között a teherfuvarozás előírásairól, menetbiztonságról és rakománybiztonságról, az autóbusz vezetőknek pedig vezetésbiztonságról, szociális (munkajogi) előírásokról és utasbiztonságról kell tanulniuk, ismereteiket felújítaniuk. 

 

Hol indulnak a közeljövőben GKI-tanfolyamok?

S meddig tudok jelentkezni?

GKI vizsga Pécs – 2018. április 22.

GKI vizsga Szigetszentmiklós (Pest megye) – 2018. április 22.

GKI vizsga Törökszentmiklós (Jász-Nagykun-Szolnok megye) 2018. április 29.

GKI vizsga Fót (Pest megye) – 2018. április 29.

GKI vizsga Pécs – 2018. május 13.

GKI vizsga Mezőberény (Békés megye) – 2018. május 27.